Laan van Indië 6d 7602 DB Almelo
Uitgelichte kenmerken
Omschrijving
Op zoek naar een nette bedrijfsruimte op goede locatie? Aan de Laan van Indië gelegen nette tussenunit van 22 må en een hoogte van 3,80 meter.
Oppervlakte
22 m² bedrijfsruimte op de begane grond
Bereikbaarheid
Het object is uitstekend bereikbaar vanwege de ligging nabij de Kolthofsingel welke in verbinding staat met diverse N-wegen, alsmede de autosnelweg A35
Parkeergelegenheid
Op het buitenterrein rondom het bedrijfsverzamelgebouw is er parkeergelegenheid aanwezig. Er zijn maximaal één parkeerplaats op het gezamenlijk buitenterrein rondom het verzamelgebouw voor de huurder.
Opleveringsniveau
- Gladde betonvloer;
- Elektrische overheaddeur;
- Verlichting;
Bestemmingsplan
De locatie valt binnen bestemmingsplan “De Velden, 1e fase Ontwikkeling Indie Almelo” en heeft de bestemming “Gemengd-2”.
Huurprijs
€ 3.600,00 per jaar, exclusief BTW
Huurtermijn
Uitgangspunt is minimaal 2 jaar
Huurbetalingen
Per maand vooruit
Huurovereenkomst
Conform ROZ-model
Indexering
Jaarlijks, 1 jaar na ingangsdatum huurovereenkomst
Zekerheidsstelling
Waarborgsom ter grootte van een kwartaalverplichting
Aanvaarding
Per direct mogelijk
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Kenmerken
Overdracht
- StatusBeschikbaar
- Object prijs€ 300,- p/m.
- Servicekosten€ 0,- p/m
Indeling
- Totale oppervlakte22 m2
- Oppervlakte bedrijfsruimte22 m2
Bouwvorm
- BouwvormBestaande bouw